На допомогу учням

Молитва учня

1.  Слухай мене, щоб я умів слухати.
2.  Поважай мене, щоб я поважав інших.
3.  Вір мені, щоб я повірив.
4.  Не принижуй мене, щоб я не принижував.
5.  Розмовляй зі мною, щоб я вмів спілкуватися.
6.  Вибачай мені, щоб я вмів вибачати іншим.
7.  Допомагай мені, щоб я став помічником.
8.  Не насміхайся з мене…
9.  Не ігноруй мене.
10. Почуй мене, щоб я це відчув.
11. Люби мене, щоб я вмів любити.

Загальні правила поведінки учнів

 Ð¡Ð°Ð¹Ñ‚ вчителя початкових класів - Правила поведінки

1. Учень приходить до школи за 10-15 хвилин до початку занять, чистий і охайний. При вході у школу дотримується правил ввічливості, прямує до місця проведення уроку.


2. Забороняється приносити до школи та на її територію з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини; спиртні напої, наркотики, інші одурманюючі речовини та отрути, газові балончики.


3. Не дозволяється без дозволу педагогів йти зі школи і з її території в урочний час. У разі пропуску учбових занять учень повинен пред’явити класному керівнику довідку від лікаря або записку від батьків (або особи, яка їх заміняє) про причину відсутності на заняттях. Пропускати заняття без поважних причин забороняється.


4. Учень школи приносить необхідні навчальні приладдя, книги, зошити, щоденник. Приходить до школи з підготовленими домашніми завданнями з предметів згідно з розкладом уроків.


5. Учень школи проявляє повагу до старших, піклується про молодших. Учні й педагоги звертаються один до одного шанобливо. Школярі поступаються дорогою дорослим, старші школярі – молодшим, хлопчики – дівчаткам.


6. Поза школою учні поводяться скрізь і всюди так, щоб не осоромити свою честь та гідність, не заплямувати добре ім’я школи.


7.Учні бережуть майно школи, надають посильну допомогу в його ремонті, акуратно відносяться як до свого, так і до чужого майна.


8. Учні дотримуються правил техніки безпеки як під час уроків так і під час перерв.Пам'ятки безпеки учням    


Немає коментарів:

Дописати коментар

  24 березня відзначається Всесвітній та Всеукраїнський день боротьби з туберкульозом. З метою попередження цього захворювання була проведен...